Luksus, Wypoczynek, Wyprawy

Rovos

Rovos Rail to luksusowy pociąg w starym stylu i duma Afryki. Trasy, po których jeździ, rozbiegają się z Pretorii we wszystkie strony niczym pajęcza sieć. Łączą Kapsztad, Port Elizabeth, Dar es Salaam, Durban, Swakopmund i kikla innych ciekawych miejsc.
Pociąg posiada wygodne apartamenty stylizowane na epokę wiktoriańską. Najbardziej luksusowy, zajmujący połowę wagonu Apartament Królewski, ma 16 m² powierzchni. Na tej przestrzeni mieści się salonik z fotelami, stolikiem i minibarem, podwójne łóżko, oraz łazienka z prysznicem i wanną.
Podczas podróży gościa będą mieli okazję zapoznać się z bliska z afrykańskim i zwierzętami bez wysiadania z pociągu. Rovos oferuje kilka tras różnej długości.  Najkrótsza prowadzi z Pretorii do Kapsztadu i ma ok 1500 km. Najdłuższa, z Kapsztadu do Dar es Salaam, liczy 6 100 km.
Wszystkie trasy przebiegają przez najbardziej malownicze i atrakcyjne turystycznie rejony Afryki a każda z nich jest niesamowitą przygodą.

Trasy

  • Trasy trzydniowe z Pretorii do Kapsztadu od R 17 490, Durbanu (od R 17495), Wodospadów Wiktorii (od R 22895)
  • Trasa 13-dniowa z Kapsztadu do Dar es Salaam przez Zimbabwe, Zambię do Tanzanii (jeden kurs tam i jeden z powrotem w roku, zawsze w lipcu).
  • Trasa 9-dniowa z Pretorii do Kapsztadu i z powrotem, trasa 7-dniowa z Pretorii do Namibii i z powrotem (jeden kurs tam i jeden z powrotem w roku, zawsze w maju).
  • 8-dniowe Golf Safarii z Pretorii przez najsłynniejsze pola golfowe Południowej Afryki jeden kurs tam i jeden z powrotem w roku, zawsze w grudniu).
  • Noclegi w pociągu, ale także na trasie, m.in. w domkach i lodgach na terenie rezerwatów.

Standard: 5*, cena zawiera wszystkie posiłki

Cena nie zawiera przelotów tam i z powrotem do RPA, lotów lokalnych ani dodatkowych noclegów przed/po wyprawie.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Messenger: m.me/kriscopl
Email info@kriscotravel.co.za
Tel: +27 82 410 1578