Luksus, Wyprawy, Zwierzęta i natura

Park Chobe – 4 dni

Park Chobe jest trzecim co do wielkości i najstarszym parkiem narodowym Botswany. Posiada powierzchnię  10566 km².  Obejmuje obszar równiny w środkowej części Kotliny Kalahari, pomiędzy dolinami rzek ChobeNgwezumba i Savutei i słynie z jednego z olbrzymiej ilości występujących tam słoni (jest ich tam ok 120 000).  W porze deszczowej słonie można znaleźć w części południowo-wschodniej parku, a w porze suchej, słonie przebywają zazwyczaj w okolicach rzeki Chobe i na podmokłych terenach Linyanti.

Trasa wycieczki: Johannesburg – Kasane – Park Chobe – Kasane – Johannesburg:  4 dni

Atrakcje:  Johannesburg, Pretoria (Park lwów na zamowienie), przelot awionetkami lub przejazd do obozu o wysokim standardzie, noclegi w namiotach zbudowanych na stałe z lazienka i tarasem widokowym, spacer wśród przyrody i odkrywanie Chobe, safari rzeczne.

Wycieczkę można przedłużyć lub skrócić wg życzeń klienta. Ze względu na wyjątkową ofertę okolicy skracanie nie jest wskazane. Cena uzależniona jest od terminu, ilości osób wyjeżdżających, liczby dni pobytu, pakietow dodatkowych – podawana jest na życzenie klienta.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Messenger: m.me/kriscopl
Email info@kriscotravel.co.za
Tel: +27 82 410 1578