O Krisco

Szanowni Państwo,

Krisco Travel PL - pokochaj z nami AfrykęBiuro Turystyczne „Krisco Travel” jest firmą rodzinną. Od 1991 roku staramy się profesjonalnie i bezpiecznie organizowac Państwa pobyt na terenie Republiki Południowej Afryki i krajow z nią sąsiadujacych.
Nasze biuro otwarte jest dla Państwa cały rok. Zapewniamy miłą i sympatyczną atmosferę oraz fachową obsługę.

Ze szczególną starannością, uwagą i profesjonalizmem podchodzimy do organizacji każdej imprezy.
Zapewniamy wysoką jakość usług, posiadamy akredytacje IATA, xlTravel oraz GSTA, a nasze wycieczki obsługują licencjonowani przewodnicy i piloci.
Nasze najciekawsze propozycje obejmują takie miejsca jak Delta Okavango, Chobe, Wodospady Wiktorii, pustynia Namibi, Kapsztad oraz wiele innych.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wyjazdy objazdowe o charakterze eksploratorskim jak i łatwiejsze wycieczki wypoczynkowe.
Każdy pobyt jest dostosowywany pod potrzeby indywidualne klienta – jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące programu, sposobu realizacji i przebiegu imprezy, tak by spełnić indywidualne wymagania i życzenia naszych klientów.

Dołożymy wszelkich starań aby zrealizować Państwa pomysły zgodnie z zainteresowaniami i możliwościami finansowymi.
Wszystkie podane ceny są orientacyjne i nie stanowią oferty handlowej – ceny rzeczywiste będą zależeć od ilości osób, rodzaju zakraterowania, opcji żywieniowych, zajęć fakultatywnych i innych czynników.

Najłatwiej skontaktować się nami korzystając z Messengera Facebook poprzez nasz fanpage Krisco Travel PL  (Messenger: m.me/kriscopl)
t
elefonicznie (+27 82 410 1578) oraz przez email (info@kriscotravel.co.za)

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania się z nami w podróż marzeń! W linkach poniżej więcej informacji o przykładowych trasach.

Wyprawy z Krisco:

Atrakcje z Krisco: