Luksus, Wypoczynek, Wyprawy

Golf w RPA

Fenomenalne zaplecze golfowe jest wystarczającym powodem, aby odwiedzić Południową Afrykę. RPA posiada bogatą w osiągnięcia golfowe historię, połączoną z doskonałymi polami golfowymi zaprojektowanymi przez m.in. Gary’ego Playera, który w znacznym stopniu przyczynił się do rozwoju golfa nie tylko w Afryce, ale i na całym świecie. Gdy połączymy grę na jednym z tych wspania łych pól (np. położony w niezwykłej scenerii parku Krugera – Leopard Creek, gospodarz turnieju Nedbank Golf Challenge z jedną z największych nagród pieniężnych w golfie – Sun City Resort lub położony wśród pasma górskiego Kogelberg wpisanego na listę rezerwatów biosfery UNESCO – Arabella Golf Club) z największymi atrakcj ami Południowej Afryki (m.in. safari – podczas którego zobaczymy zwierząt ze słyn nej „wielkiej piątki”, przepiękne miasta jak Cape Town i Durban, słynny Park Narodowy Krugera, Smocze Góry lub podróż koleją Rovos), to dostaniemy pakiet, który sprawi, że nasze golfowe wakacje będą wyjątkowe i niezapomniane do końca naszego życia.
Poniżej kilka faktów:

  • Najlepsze pola golfowe świata wg. projektów pól Gary’ego Playera
  • Obcowanie z dziką przyrodą – czyli golf i safari
  • Gra w golfa niemal przez cały rok
  • Golfowe wakacje z Rovos Rail
  • Gospodarz wielu światowych turniejów

ZNANE POLA GOLFOWE W RPA: Golf Safaris: Leopard Creek-Royal Swazi-Durban Beachwood Club; Champagne Sports Resort -Lost City lub Gary Player CC; Cathedral Peak Golf Club – Winterton, Góry Smocze.

Cena uzależniona jest od terminu, ilości osób wyjeżdżających, liczby dni pobytu, pakietu golfowego, pakietu dodatkowego i podawana jest na życzenie klienta.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Messenger: m.me/kriscopl
Email info@kriscotravel.co.za
Tel: +27 82 410 1578